Українські самбісти здобули 10 медалей у 1-й день Міжнародного турніру

У перший день Міжнародного турніру категорії «А» зі спортивного й бойового самбо на призи президента Білорусі, що приймає Мінськ, українці здобули 10 медалей – 4 золоті, 1 срібну і 5 бронзових.

У змаганнях беруть участь представники двох десятків країн. Загальна кількість учасників – три сотні. Через солідні кількісні й якісні показники цей спортивний марафон у п’ятницю тривав 12 годин – із десятої ранку до десятої вечора.

У категорії до 72 кг був український фінал: у Наталії Смаль (праворуч) — золото, у Катерини Москальової (ліворуч) — срібло.

Переможець у вазі до 100 кг у бойовому розділі Анатолій Волошинов (ліворуч) і бронзовий призер Данило Білоусов — ще один дует, який на п’єдесталі разом співав гімн України.

Анастасія Сапсай (у червоному) посіла перше місце у надважкій категорії серед жінок.

Ярослав Давидчук достроково виграв у фіналі ваги до 90 кг за допомогою больового прийому.

Володарі бронзи у категорії до 57 кг у бойовому самбо — Богдан Бабенко і Владислав Кохненко.

Бачукі Багышвілі став третім у бойовому самбо у вазі до 68 кг.

Ще один бойовий бронзовий призер — Максим Колмаков (до 82 кг).

А за п’єдесталом височить штаб — старший тренер жінок Євген Боднарук, головний тренер збірної Михайло Руденко і старший тренер з бойового розділу Сергій Грабовський.

Призери 1-го дня:

Жінки

До 48 кг

1.Анфіса КАПАЄВА (Білорусь)

2. Даніела ЧІСС (Румунія)

3. Анастасія ІВАНОВА (Росія) і Баасансурен ОІДОВЧІМЕД (Монголія)

До 56 кг

1. Даніела ПОРОНЯНУ (Румунія)

2. Аззая ЧІНТОГТОХ (Монголія)

3. Вікторія СЕРГІЄВСЬКА (Росія) і Крістіна КАРІКЯН (Росія)

До 64 кг

1. Тетяна МАЦЬКО (Білорусь)

2. Гюльнар ХАЇТБАЄВА (Туркменістан)

3. Яна БЯГАНСЬКА (Білорусь) і Анна ВАРІЧЕВА (Росія)

До 72 кг

1. Наталія СМАЛЬ (Україна)

2. Катерина МОСКАЛЬОВА (Україна)

3. Карина ШУТ (Білорусь) і Ілона ОСІНЦЕВА (Росія)

Понад 80 кг

1. Анастасія САПСАЙ (Україна)

2. Катерина КАЛЮЖНА (Білорусь)

3. Олена КЕБАДЗЕ (Грузія) і Марія КОНДРАТЬЄВА (Білорусь)

Чоловіки

До 52 кг

1. Андрій КУБАРКОВ (Росія)

2. Аманжан АБУ (Казахстан)

3. Жиассалуан БАЗАРБАЙ (Казахстан) і Баглан ІБРАГІМ (Казахстан)

До 62 кг

1. Іван АНІСКЕВИЧ (Білорусь)

2.  Лхагваджамц УНУБОЛД (Монголія)

3. Євген МІХНО (Білорусь) і Вахтанг ЧІДРАШВІЛІ (Грузія)

До 74 кг

1. Наранкху ХАДБААТАР (Монголія)

2. Леван НАХУЦРІШВІЛІ (Грузія)

3. Володимир САФРОНОВ (Росія) і Галимжан АБДРАХМАНОВ (Казахстан)

До 90 кг

1. Ярослав ДАВИДЧУК (Україна)

2. Руслан ЄСГЕРОВ (Туркменістан)

3. Георге БОДЕРЛАУ (Румунія) і Паата ГХВІНІАШВІЛІ (Грузія)

Понад 100 кг

1. Бека БЕРДЗЕНІШВІЛІ (Грузія)

2. Юрій РИБАК (Білорусь)

3. Володимир МОЛОДИХ (Росія) і Дамдінсурен ПУРЕВДОРЖ (Монголія)

Бойовий розділ

До 57 кг

1. Ахмен ТАНРІБЕРДІЄВ (Туркменістан)

2. Керім АЛЛАНУРОВ (Туркменістан)

3. Владислав КОХНЕНКО (Україна) і Богдан БАБЕНКО (Україна)

До 68 кг

1. Степан КОБЕНОВ (Росія)

2. Олексій КРЕПЕЦЬ (Білорусь)

3. Бачукі БАГІШВІЛІ (Україна) і Довран АТАЄВ (Туркменістан)

До 82 кг

1. Євген АЛЄКСЄЄВІЧ (Білорусь)

2. Бегенчмират КАКАБАЄВ (Туркменістан)

3. Максим КОЛМАКОВ (Україна) і Олександр ДАНІЛЬЧЕНКО (Білорусь)

До 100 кг

1. Анатолій ВОЛОШИНОВ (Україна)

2. Сергій ФІРСОВ (Білорусь)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Источник: Sport.ua

Источник: Corruptioner.life

Share

You may also like...